Tērvetes 60. Gadu Jubileja

 
 

NĀCIET SVINĒT...

Dziesmas un prieki Tērvetē Labour Day nedēļas nogalē! Svinēsim Tērvetes 60. gadu jubileju un gatavosimies uz Latvijas Dziesmu Svētkiem!

Tērvete svinēs savu dzimšanas dienu ar kora nometni, cūkas bērēm, jaunu mūziku, un citiem priekiem 2. līdz 4. septembrim. Aicinam visus, kuri mīl Tērveti un tās skaisto dabu pavadīt garo nogali ar mums.

Aicinam arī visus dziedātājus piedalīties koru nometnē gatavojoties uz nākamiem lieliem dziesmu svētkiem Andreja Vītola vadībā. Piebiedrosies arī citi diriģenti.  Sāksim jau sestdienas rītā ar mēģinājumiem un pasniegsim īsu koncertu svētdien pirms cūkas bēru vakariņām un saviesīgu vakaru.

Ja jūs vēlaties piedalīties vai nu korī vai tāpat baudīt Tērvetes 60to un gribiet naktsmājas un maltītes (3 brokastis, 2 pusdienas, 1 vakariņas,  ieskaitot cūku bēres svētdienas vakarā), tad lūdzu rakstiet uz rez@tervete.org līdz 15. augustam. Maksa visu ieskaitot (naktsmājas, maltītes, t-krekls - vajadzīgs visiem koristiem ko koncerta vilkt) ir $100, vai par maltītem vien ir $75.

Koristiem aizsutīs informāciju kuras dziesmas būtu pirms tam jaiemācās (ar ierakstu palīdzību).

Visi esat mīļi gaidīti Tērvetē!

Tērvetes Komiteja